Szorowarki Zamiatarki odkurzacze piorące myjki ciśnieniowe automaty czyszczące
wytwornice Pary wytwornice Pary wytwornice Pary
maszyny-4 maszyny-4 maszyny-4 maszyny-4 maszyny-4 maszyny-4 maszyny-4
zamiatarki zamiatarki zamiatarki zamiatarki zamiatarki zamiatarki zamiatarki

znajdujesz się w: Strona główna - Regulamin

 

W naszym sklepie szanujemy Twoje prawo do prywatności. Ponadto ściśle przestrzegamy Ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

W celu zrealizowania Twojego zamówienia potrzebujemy kilku informacji takich jak Twoje imię i nazwisko, adres, Twój e-mail lub telefon (niezbędny do potwierdzenia zamówienia). Wszystkie informacje zebrane na Twój temat służą tylko i wyłącznie prawidłowemu przeprowadzeniu transakcji oraz dostarczeniu zamówionych produktów pod wskazany adres.

Twoje dane przechowujemy w bazie, tylko i wyłącznie po to, aby ułatwić Ci zakupy w przyszłości.

Nigdy nie udostępniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim i nie przesyłamy na podane adresy e-mail żadnych wiadomości reklamowych.

Jedyne wiadomości e-mail jakie otrzymasz od nas dotyczą realizacji zamówienia.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. jako nasz klient masz zawsze dostęp do swoich danych osobowych/adresowych poprzez zalogowanie się w systemie sklepowym. Możesz je poprawiać, uzupełniać lub jeśli jest konieczność usunąć "Konto Użytkownika" i tym samym wszystkie Twoje zgromadzone dane.

Warunki Sprzedaży w Sklepie KARCHER.pl
- Realizacja zamówienia i zawieranie umowy sprzedaży
- Czas realizacji zamówienia
- Dokument sprzedaży
- Warunki płatności
- Dostawa towaru
- Rabaty
- Koszty przesyłki
- Gwarancja jakości, zwrot towaru - 100% satysfakcji

Realizacja Zamówienia i Zawarcie Umowy Sprzedaży
Informacje zawarte na stronach serwisu SklepKarcher.pl stanowią zaproszenie do składania ofert na zakup wybranych towarów. Umowa sprzedaży zawierana jest w drodze przesłania przez Klienta zamówienia (złożenie oferty kupna) i potwierdzenia przez pracownika SklepKarcher.pl (przyjęcie zamówienia). Miejscem zawarcia umowy jest Bielsko-Biała. Umowa zawierana jest pomiędzy Firmą INTER-WIBA Andrzej Wiewióra-Barabach, Wiesława Wiewióra-Barabach Sp.J. ul. Krakowska 263 PL 43-305 Bielsko-Biała NIP 547-17-47-669
Właścicielem serwisu SklepKarcher.pl zwanym dalej Sklepem, a osobą/firmą, której dane podane zostaną w formularzu rejestracyjnym Sklepu, zwaną dalej Klientem.

Każde zamówienie internetowe jest potwierdzane drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie przez Sklep w ciągu 6 godzin od jego złożenia. W przypadku, gdy Sklep nie będzie mógł skontaktować się z Klientem, zamówienie, które nie zostanie potwierdzone w ciągu 48 godzin zostanie anulowane. Umowa zostaje zawarta w dniu, w którym Klient odebrał wysłane pocztą elektroniczną potwierdzenie zamówienia.

Strony zawierają umowę sprzedaży, na podstawie której Sklep zobowiązuje się przenieść na Klienta własność określonego przez niego w zamówieniu towarów, a Klient zobowiązuje się uiścić zapłatę oraz odebrać przesyłkę. Klient określa przedmiot umowy sprzedaży wybierając dowolne produkty z przedstawionych na stronach serwisu SystemyGrzejne.pl i określając ich właściwości poprzez wybór wariantu danego produktu.

Czas Realizacji Zamówienia
Termin dostawy zamówionych towarów jest nie dłuższy niż 14 dni od daty przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sklep. Termin ten określany jest indywidualnie dla poszczególnych wariantów produktów i jest podawany na potwierdzeniu zrealizowania zamówienia.

Zamówiony towar zostanie dostarczony pod wskazany przez Klienta adres za pośrednictwem firmy kurierskiej OPEK. Miejsce dostawy należy podać w formularzu zamówienia.

Wydanie towaru Klientowi następuje na podstawie listu przewozowego. Warunkiem przekazania towaru jest podpisanie listu przewozowego oraz dokumentu WZ ze zwrotem kopii kurierowi.

Dokument Sprzedaży
Klient otrzymuje Fakturę VAT lub paragon fiskalny wystawione na dane podane podczas realizacji zamówienia na stronie www Sklepu.

Warunki Płatności
Sklep akceptuje następujące formy płatności:
Gotówka: przy osobistym odbiorze towaru na terenie Bielsko-Biała lub w biurze handlowym KARCHER INTER WIBA®
Pobranie: zapłata w wysokości zgodnej z zawarta umową przyjmowana jest przez kuriera dostarczającego przesyłkę. Maksymalna kwota      pobrania to 3.000,00 zł
Przedpłata: płatność przelewem na konto przed odbiorem towaru.

Do momentu zapłaty za towar jest on własnością Sklepu.
Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku płatności za pobraniem.

Dostawa towaru
Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej OPEK.

Rabaty
Wszystkie zamówienia negocjowane są indywidualnie.

Koszty Przesyłki
Przy zamówieniu wartości powyżej 1800.00 zł/netto (2.214.00 zł z VAT) i zrealizowaniu płatności w formie przedpłaty na konto, koszty przesyłki pokrywa Sklep. Klient ponosi koszty przesyłki w przypadku gdy wartość zamówienia nie przekracza 1800.00 zł/netto (2.214.00 zł z VAT) oraz przy płatności za pobraniem.

Gwarancja Jakości, Zwrot Towaru - 100% Satysfakcji
Wszystkie towary zakupione w Sklepie objęte są pełną gwarancją na równi z innymi formami sprzedaży. Dodatkowo informujemy, że Klient ma możliwość zakupione towary zwrócić w terminie 14 dni od daty wysłania, a Sklep zwraca nabywcy w całości kwotę równą cenie towaru w dniu zakupu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie kompletnym i nie pogorszonym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania. Zwrotowi nie podlegają koszty przygotowania, dostarczenia i wysyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy. Klient zobowiązany jest odesłać listem poleconym podpisaną przez siebie korektę faktury. Zwrot zapłaconej przez Klienta kwoty wynikającej z faktury następuje w ciągu 10 dni od daty otrzymania podpisanej korekty faktury, na konto wskazane przez Klienta. Zwrotowi nie podlegą wartości dodatkowych usług wymienionych na fakturze.

Dbamy o to, aby nasze towary były najwyższej jakości, ale może się zdarzyć, że po otrzymaniu towaru wykryją Państwo w nim jakieś wady techniczne lub, że uległ on uszkodzeniu podczas transportu. W takim przypadku prosimy o niezwłoczny kontakt, zostanie on wymieniony na produkt pełnowartościowy. Koszt przesyłki reklamacyjnej ponosi Sklep.

Zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych określa Ustawa o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Z 1997r. nr.133, poz.883) z dnia 29 sierpnia 1997r.

W myśl tej ustawy gwarantujemy pełne prawo wglądu oraz poprawiania własnych danych zgromadzonych w naszej bazie, niezbędnych do realizacji zamówionych artykułów i zawarcia przeprowadzanych transakcji.

Wszekie sprawy odnośnie regulaminu i polityki prywatności w naszym Sklepie prosimy kierować bezpośrednio do siedziby naszej firmy.